top of page
ענבל נאור תופרת

הרבה דברים אפשר לומר על ענבל נאור נאור...

פעם, תפירה אצלי היה דבר שיכולתי באמת רק לדמיין, דבר אשר גרם לי לעשות המון עבודות כעבודת יד. רצה הגורל, שייתפנה לי זמן לא מבוטל להיות עם עצמי. עוד קודם תמיד ראיתי את הפוסטים של הסטודיו וכל התמונות היו מצולמות "נורא נכון, ונורא מזמין" ... ותהיתי עם עצמי אם במציאות זה באמת ככה. אז כן. זה בדיוק ככה! אינטימי מזמין שליו רגוע עם נתינה אינסופית להגשים חלומות אישיים. גם אני נכנסתי עם המון חששות וחוסר ריכוז מוחלט, ובעיקר בשקט שלי. רציתי רק לבוא, שיראו לי ויניחו לי בלי מילים. וככה היה. לא ביקשתי, פשוט קיבלתי! ועם הזמן גם הגיעו המילים, ונחשפה האישיות וכמובן שגם הכישרון (שעל זה אין מה לאמר...). אז הסתיימו להם רק 8 מפגשים מהממים, מלמדים ועניינים שלא יכולתי לבקש כל כך הרבה במעט זמן. אז תודה רבה לענבל המקסימה, שתמיד שם גם בזמן שמעבר! ממליצה בחום אדיר על קורס מפנק ברמות אין מה להתלבט בכלל

רעות ביטון

ענבלוש היקרה!! פשוט רוצה להגיד לך תודה רבה!
לימדת אותי לתפור בעזרת שיטות מדהימות, הרבה מאוד סבלנות, מענה, זמינות וכמובן עם חיוך על הפנים ופשוט התאהבתי בזה. 
היה כייף, כייף, כייף! ואין לי ספק שעוד ניפגש בהמשך!

Dana Ashkenazi

ענבל נאור תופרת
ענבל נאור תופרת

בוטיק ללימודי תפירה, הוא לא סתם בית ספר ולא רק כזה. 
זה המקום שבו עושים קסמים, עם אוירה בדיוק כזו. חמה, משפחתית, כיפית, אוהבת ומפרגנת, וכל זה בנוסף לכמויות הידע ולמקצועיות. 
הגזרות, הצבעים, האווירה ואפילו המוסיקה :) גורמים לך לרצות להשאר שם לתמיד. 
תודה על שיעורים שלא אשכח לעולם 

Miri Blau

ואווווו ! זה מה שהקורס הזה היה !! 
ענבלי תודה רבה רבה !! הגשמת לי חלום, תמיד רציתי לדעת לתפור, לדעת איך לעשות את הבגד שבא לי מהבד שאני רוצה!! מלבד זה היה פשוט כיף ללמוד את זה ממך! לימדת אותנו בכיף, בסבלנות ולא הרפת עד שהבנו!! והאווירה ... 
תמיד הייתה בשמיים!
אז תודה ענקית! בטוחה שעוד ניפגש!

Limor Hamra

ענבל נאור תופרת
ענבל נאור תופרת

ענבל המהממת!!! כשנכנסים לסטודיו הקסם פשוט מתחיל ....מהרעש של המכונה והמספריים שגוזרות...קורס מלמד ומאתגר אבל הכי חשוב באוירה נהדרת. אכפת לך מהתלמידות וזה מורגש..יחס אישי וחם עם הדרכה צמודה.

תודה על הכל!

Adi Oz Shalom

לכל מי שתמיד חלמה ללמוד לתפור, הבוטיק של ענבל הוא בדיוק מה שחיפשת. אינטימי, נעים, מאובזר בכל טוב. אני סיימתי עכשיו קורס תפירה למתחילות ולא האמנתי שתוך 12 מפגשים בודדים אני אלמד לתפור פריטי לבוש, אביזרי עיצוב, בובות לילדודס ומה לא. הקורס מועבר באופן מקצועי ביותר ובמסגרתו מקבלים חומרים עם הסברים מפורטים למקרה ששכחתי משהו. 
ענבל סבלנית, נעימה ותמיד זמינה לשאלות כשתופרים מהבית. אני מרגישה שבשלב זה יש לי את כל מה שאני צריכה לדעת כדי לקחת את התחביב החדש ולפתח אותו.
ללא ספק, הקורס הזה, הוא אחת המתנות השוות שרכשתי עבור עצמי. 
במילה אחת - ממליצה.

Helen Marshanski

ענבל נאור תופרת

כל הביקורות נאספו מדף הפייסבוק של בוטיק. בעמוד יש המלצות וסיפורים נוספים.

  • Facebook - ענבל נאור
bottom of page